П`ятниця, 2020-06-05, 7:57 PM
Гніванський професійний ліцей
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Система виховної роботи в закладі.

Изображение

 

Виховна робота в ліцеї проводиться відповідно до „Концепції у вихованні дітей та молоді національній системі освіти ”, „Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності ”, державних програм та плану роботи ліцею. І зорієнтована на систему позаурочної діяльності, основною метою якої є максимальна реалізація потенціалу кожного виховного заходу в напрямі всебічного виховання та розвитку особистості. Вирішення цих завдань здійснюється через громадянське, родинно – сімейне, військово - патріотичне, трудове, художньо-естетичне, моральне, превентивне та екологічне виховання.

Велике значення надається  громадянському вихованню через організацію урочистостей присвячених національним святам, дослідницько – пошуковій роботі по охороні пам’ятників культури і мистецтва  рідного краю. В цьому напрямку наші ліцеїсти досягли великих успіхів. Учениця групи групи

 № 18 Овчаренко Бала  зайняла І місце в обласному етапі всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді „Моя батьківщина Україна ” за напрямком „ з попелу забуття ”, а  Оліх Юлія ІІ місце за напрямком „Із батьківської криниці ”.

                 Допомагає в роботі постійна співпраця з батьками  учнів. В ліцеї багато років існує батьківський всеобуч, який ведуть досвідчені викладачі .Родинні свята, індивідуальні бесіди, обстеження матеріальних житлово  - матеріальних умов  учнів дають можливість покращити  виховний процес .

               У навчальному закладі велика увага приділяється морально – правовому вихованню пропаганді здорового способу життя, попередженню негативних явищ серед молоді, проводиться індивідуальна робота та корекційна робота. Протягом року активно працював  історико- пошуковий гурток „Діалог”. В грудні місяці  силами членів гуртка під керівництвом викладача історії та права Брицової Вікторії Василівни  був проведений тиждень права. В рамках декади відбулися зустрічі з представниками  ювенальної поліції, соціальними службами та громадськими діячами. Постійна співпраця з працівниками прокуратури та правоохоронних органів дала можливість попередити правопорушення, а активне залучення учнів до здорового способу життя  за допомогою спартакіад , участі в спортивних змаганням міського та обласного рівня  дало свої позитивні результати .

В закладі на відповідному рівні  працює учнівське самоврядування, члени якого приймають активну участь всіх напрямках виховної роботи ліцею. На базі самоврядування  створений творчий центр учнів, який дає можливість реалізувати свої нахили та вподобання . Учениця групи № 22 Дзюбенко Марія отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу обласному етапі Всеукраїнського конкурсу ЕСЕ « Я – європеєць» та учениця Урбанська Анастасія нагороджена дипломом І ступеня за перемогу в обласній  виставці-конкурсі великодніх композицій « Воскресни, писанко». Учень Михайлюк Ярослав нагороджений дипломом ІІІ ступеня за перемогу ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дня під гаслом

 « Об’єднаймося ж , брати мої!». Група учнів ліцею « У гармонії з природою» прийняла участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу « Моральний вчинок», робота цієї групи направлена до Асоціацій українських правників для участі у підсумковому етапі. Команда учнів ліцею « Енергія життя» прийняла активну участь в обласному етапі Всеукраїнському фестивалі конкурсу « Молодь обирає здоров’я». Дипломом ІІІ ступеня нагороджена робота Віценко Інни учениці групи № 20 за участь Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків « Здай кров за ради життя». Новорічна композиція «Різдвяний вінок» учениці Оліх Юлії, була одною з найкращих на обласній виставці новорічних композицій « Зима – пора чудес».

             В ліцеї існує школа волонтерів, члени якої активно приймають участь в благодійних акціях, які проводяться в закладі :

- „Твори добро по всій землі” (до святого Миколая)

-  „Уклін тобі  осіннє покоління „ (до дня інваліда)

- „Серце до серця” (хворим дітям)

- „Тепло сердець - дітям притулку” (до дня дитини)

- „16 днів проти насильства” (до дня родини)

Їх активна життєва позиція допомагає зарядити позитивною енергією інших учнів. Активно співпрацюємо з соціальними службами району.

      Особливе  місце у виховній  роботі  займає діяльність бібліотекаря Салій Є.Я. Протягом  року  були книжкові  тематичні  виставки  :

- „Життя  людини найвища цінність ”

- „Здоров’я – це твій  найдорожчий скарб ”

- „За здоровий  спосіб життя ”

- „Ти маєш знати про небезпеку наркотиків ”

- „Правда про алкоголізм та тютюнопаління ”

- „Молоді про репродуктивне  та статеве здоров’я ”

- „Україна понад усе ”

           Проведенні бесіди – інформація та  зустрічі з видатними  людьми нашого краю на тему :

„День партизанської слави ”, „ Бабин яр ”, „75 років створення УПА ”, „Голодомор. Україна пам’ятає ”.

          Активно приймали участь  в  обласних конкурсах  на тему :” Життя , покладене на вівтар України ” (до 80 річниці від дня  народження В.Стуса).

„Микола Леонтович – славетний  композитор , майстер хорових мініатюр ” (до 140 річчя від дня  народження).

          У позаурочний час в ліцеї працюють гуртки художньої самодіяльності, фольклорний ансамбль „ Мальви ”, хореографічний ансамбль „Юність”, чотири декоративно – прикладний гуртки, 19 предметних. Результати говорять самі за себе.

          1.Прийняли активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва « З най і люби свій край».Були нагороджені дипломом І ступення  Дзюбенко Марія, Биковська Валерія, Капак Юлія. Роботи цих дітей були направлені на республіканську виставку.

  1. Фольклорний гурт „Мальви ”отримав ІІмісце в обласному фестивалі самодіяльно – художньої творчості учнів ПТНЗ „Подільські зорі”.
  2. Дует учениць ліцею Караєвої Аміни та Білокіної Наталії отримав ІІ місце в номінації « вокальний спів» в обласному фестивалі самодіяльно – художньої творчості учнів ПТНЗ „Подільські зорі”.
  3. Хореоргафічний гурт „Юність” отримав ІІ місце в обласному фестивалі художньо – самодіяльної творчості учнів ПТНЗ „Подільські зорі”
  4. Робота групи учнів ліцею « підживлювач» отримала ІІ місце в обласному етапі учнівської творчості Всеукраїнського конкурсу

 « Наш пошук і творчість тобі, Україно!».

  1. Робота Порощука В. уч. Гр. № 2 « Автоклав» в обласному етапі учнівської творчості Всеукраїнського конкурсу

 « Наш пошук і творчість тобі, Україно!».

 

           Головною метою виховної роботи в ліцеї є виховання всебічно розвинутої особистості, справжнього професіоналізму та активної громадянської  позиції.

Пошук
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Copyright MyCorp © 2020

Зробити безкоштовний сайт з uCoz